izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

VOZDOVAC LEKINO BRDO 73m2 , T ,293360e

4 Troiposoban stanovi Voždovac Pašino i Lekino brdo 293360 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Voždovac - Pašino i Lekino brdo - LEKINO BRDO
adresa Tikveska
stan površina 73m²
sobe 3,5 Troiposoban
terase Terasa
sprat 3 od 4 spratova, sa Liftom
grejanje podno
stanje u izgradnji
garaža parking 1 X Garaža
godina gradnje 2026
dodatno
uslovi kupoprodaje 293.360€ [ 4018 €/m² ]

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2026. godine. Luksuzna novogradnja u najlepsem delu Tikveske ulice. Dvostrano orijentisan stan - ka dvoristu i bocno. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa. Mogucnost kupovine parking mesta u garazi (klackalica) po ceni od 20 000 evra + PDV. Useljiv do 01.06.2027. godine. Cena 293 360 evra sa PDV-om. Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija. Specijalna ponuda - BEZ PROVIZIJE KUPCA! Raicevic nekretnine 065/452-77-77 || dokumentacija : gr.dozvola
ID nekretnine 230912
izmena 22.5.2026
ažuriran 22.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230912
Agencija za nekretnine
Raičević nekretnine
Raičević nekretnine   Agencija za nekretnine
Beograd, Deligradska 26

Br. u registru 305