izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Trosoban stan, Novi Banovci, 72 m²

3  novogradnja Trosoban stanovi Okolina - 118140 evra
stan - prodaja
lokacija Stara Pazova - Okolina - - - Stari Banovci
adresa
stan površina 71,6m²
sobe 3,0 Trosoban
terase
sprat 2 od 5 spratova,
grejanje gas
stanje novogradnja
dodatno
uslovi kupoprodaje 118.140€ [ 1650 €/m² ]

ID 1380 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 063220187. Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi trosoban stan u jednom od najbrže rastućih naselja u Srbiji - Starim Banovcima, na samo 15 minuta od Beograda i 30 minuta od Novog Sada, uz samu obalu Dunava. Ima 71.6 m2 i čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Smart sistem podnog grejanja sa upravljanjem preko mobilnog telefona, elektro roletne i troslojna stakla sa komarnicima, samo su neke od karakteristika ovih visoko kvalitetnih zgrada u predivnom kondominijumskom naselju. U blizini su veliki marketi, autobuska stajališta, škola, vrtić, dom zdravlja, restorani, kao i drugi sadržaji neophodni za kvalitetan život. Navedena cena je bez PDV-a, kupac prve nekretnine ima pravo na povraćaj. Broj u registru posrednika: 1667 Nije prizemlje Nije poslednji sprat
ID nekretnine 229612
izmena 8.5.2026
ažuriran 14.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/229612
Agencija za nekretnine
Ambijent Nekretnine
Ambijent Nekretnine  Agencija za nekretnine

Br. u registru 1667