izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Garažno mesto, 14m2, Vračar, Hadži-Melentijeva ID#1590

2 Beograd Vračar garaža 23000 evra
garaža - prodaja
lokacija Beograd - Vračar - Južni bulevar
adresa Hadži Melentijeva
garaža površina 14m²
grejanje
dodatno
uslovi kupoprodaje 23.000€ [ 1642 €/m² ] , Cena je u padu

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080. Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 221525
izmena 16.4.2026
ažuriran 18.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/221525
Agencija za nekretnine
radosević-autokomanda
radosević-autokomanda  Agencija za nekretnine
Beograd, Bulevar oslobodjenja 53

Br. u registru 296

prikaz promena cene za ovu nekretninu
26000 € 5.2.2026 23000 € 16.4.2026