izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Stan sa galerijom 35m2 ID#15159

6 Beograd Novi Beograd Jednosoban stanovi 87500 evra
stan , Suteren - prodaja
lokacija Beograd - Novi Beograd - Bežaniska kosa (1 2 3)
adresa Srđana Aleksića
stan površina 31m²
sobe 1,0 Jednosoban
kupatila 1 kupatila
terase
sprat Suteren od 7 spratova
grejanje centralno
dodatno
uslovi kupoprodaje 87.500€ [ 2822 €/m² ]

Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje. Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija 74 i 75, a automobilom se za desetak minuta stiže do auto-puta, aerodroma i kompleksa Airport City. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor na odlično povezanoj lokaciji. Agencijska provizija 2% Agent: Igor Pašalić, br. licence:6380 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 IP02 .
ID nekretnine 230916
izmena 22.5.2026
ažuriran 22.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230916
Agencija za nekretnine
Art nekretnine
Art nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd, Dositejeva 9

Br. u registru 339