izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Mirijevo, Jovanke Radaković

12 stanovi Beograd Mirijevo I Jovanke Radaković Jednosoban
stan - prodaja
lokacija Beograd - Zvezdara - Mirijevo I II III IV - Mirijevo I
adresa Jovanke Radaković
stan površina 23m²
sobe 1,0 Jednosoban
terase
sprat od 4 spratova
grejanje Etažno grejanje na struju
garaža parking 1 X Garaža
dodatno
uslovi kupoprodaje 55.000€ [ 2391 €/m² ]

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća
ID nekretnine 230827
izmena 21.5.2026
ažuriran 21.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230827
Agencija za nekretnine
Beli grad nekretnine
Beli grad nekretnine   Agencija za nekretnine
Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 3/4

Br. u registru 759