izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Obasjan suncem, salonac sa garažom ID#15107

19 stanovi Beograd Braničevska Trosoban
stan - prodaja
lokacija Beograd - Vračar - Hram
adresa Braničevska
stan površina 113m²
sobe 3,0 Trosoban
kupatila 1 kupatila
terase Terasa
sprat 2 od 3 spratova,
grejanje etažno
podrum Podrum
dodatno
uslovi kupoprodaje 525.000€ [ 4646 €/m² ]

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija: stan je ogoljen do cigle i renoviran najsavremenijim metodama. Posebna retkost je izlivena nova betonska ploča, čime je trajno rešeno pitanje statike, stabilnosti podova i vrhunske zvučne izolacije. - Trostrano orijentisan i pozicioniran tako da je okupan sunčevom svetlošću tokom celog dana. - Pri renoviranju su korišćeni materijali najviše klase, uz zadržavanje salonske visine plafona. - Sam početak Braničevske ulice. Neposredna blizina Hrama Svetog Save, uz sve urbane sadržaje (restorani, marketi, škole) bukvalno na pragu zgrade. Uz stan se nudi ekskluzivna mogućnost kupovine garažnog mesta u obezbeđenom objektu, udaljenom svega 50 metara od ulaza u zgradu. Agencijska provizija 2% Agent: Milena Kalezić: br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
ID nekretnine 230637
izmena 16.5.2026
ažuriran 16.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230637
Agencija za nekretnine
Art nekretnine
Art nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd, Dositejeva 9

Br. u registru 339