izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Luksuzan stan na Banovom brdu, Karpoševa ID#3740

stan - prodaja
lokacija Beograd - Čukarica - Banovo brdo
adresa Karpoševa
stan površina 133,14m²
sobe 4,0 Četvorosoban
terase Terasa
sprat 4 od 4 spratova,
grejanje etažno
dodatno
uslovi kupoprodaje 469.000€ [ 3522 €/m² ]

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a kao i velikog broja marketa, škole, obdaništa... Zgrada se radi po savremenim standardima gradnje pri čemu su korišćeni prvoklasni materijali. Uredna dokumentacija-građevinska dozvola, prijava radova. Rok završetka je decembar 2026. godine. Cena je izražena bez PDV od 10%. Povrat PDV za kupca prvog stana. Mogućnost kupovine garažnog mesta (klackalica). U ponudi stanovi od 48,70m2, 69,45m2, 97.10m2, 133,14m2. Mogućnost kupovine na kredit. Kontakt 069/394 56 05 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 230472
izmena 14.5.2026
ažuriran 14.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230472
Agencija za nekretnine
BG home real estate
BG home real estate  Agencija za nekretnine
Beograd, Rade Končara 2

Br. u registru 1308