izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Mirijevo, Mirijevski bulevar, dvosoban 42m2 ID#5074

6 Dvosoban stanovi Zvezdara Mirijevo I II III IV 117000 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Zvezdara - Mirijevo I II III IV
adresa Mirijevski Bulevar
stan površina 42m²
sobe 2,0 Dvosoban
kupatila 1 kupatila
terase Terasa
sprat 1 od 5 spratova,
grejanje etažno
dodatno
uslovi kupoprodaje 117.000€ [ 2785 €/m² ]

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo, nadomak Mirijevskog bulevara. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada, neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica i škole. Nalazi se na visokom prizemlju, zbog konfiguracije terena ulaz je u nivou ulice, a stan je na visini prvog sprata. Stan ima 42m2 i sastoji se od predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dneve sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Terasa pruža dodatni komfor, prostrana i idealna za jutarnju kafu ili večernji odmor. Stan je orjentisan severo-zapadno i veoma je svetao i osunčan tokom celog dana. Grejanje u stanu je putem etažnog kotla. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718 Za više informacija posetite naš sajt https://www.ikatnekretnine.com/
ID nekretnine 230370
izmena 13.5.2026
ažuriran 13.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230370
Agencija za nekretnine
Ikat nekretnine
Ikat nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd, Zvezdara, Ravanička 19