izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

MEDAKOVIĆ naselje Radovana Simića Cige jednosoban stan

Premium
11 stanovi Beograd Naselje Medaković Rdovana Simića Cuge  uknjizeni Jednosoban
Nekretnine Nešković ima exkluzivno pravo u prometu ove nekretnine
stan - prodaja
lokacija Beograd - Voždovac - Medaković 1 - Naselje Medaković
adresa Rdovana Simića Cuge
stan površina 33m² [uknjiženo na 33,00m²]
sobe 1,0 Jednosoban
kupatila 1 kupatila
terase 2 Lodje
sprat 7 od 12 spratova, ima 2 lifta
grejanje centralno
stanje održavan
garaža parking 1 X Parking
podrum Podrum
dodatno Interfon Video nadzor Kablovska TV
prevoz BUS , Trolejbus
uslovi kupoprodaje 90.990€ [ 2757 €/m² ]
provizija : 2%
troškovi: infostan Upravnik

Posrednik ima ekskluzivno pravo posredovanja Jednosoban uknjižen stan o dobro održavanom stanju sa centralnim grejanjem Prostorije : Ulazni hodnik; kuhinja sa trpezarijom; dnevna soba ; kupatilo sa prozorom, Lođa povezana sa kuhinjom ( može služiti kao kuhinjska ostava stavljen PVC prozor) lođa na koju se izlazi iz dnevne sobe Zgrada sa dva lifta (parni-neparni) i sa lepim panoramskim pogledom sa lođe iz dnevne sobe. U neposrednoj blizini supermarket maxi, nešto dalje LIDL obdanište, autobuska linija br 30 (dolazna-početna) Neposredno je trolejbuska linija iz ulice Vojislava ilića. Dobar prilaz moto putu Useljiv po isplati Agencijska nadoknada prema opštim uslovima posredovanja Razgledanje stana prema dogovru
ID nekretnine 230327
izmena 12.5.2026
ažuriran 12.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230327
Milun Nešković
Milun Nešković
065/2278210
Licenca : 041
Agencija za nekretnine
Nekretnine Nešković
Nekretnine Nešković  Agencija za nekretnine
Beograd, Antifašističke borbe 25 lok 32, Novi Beograd

Br. u registru 041