izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Stan u novogradnji,Expo 27 ID#15033

6  novogradnja Trosoban stanovi Surčin Surčin Centar 128208 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Surčin - Surčin Centar
adresa Devet Jugovića
stan površina 53,42m²
sobe 3,0 Trosoban
terase
sprat 1 od 1 spratova,
grejanje podno
stanje novogradnja
dodatno
uslovi kupoprodaje 128.208€ [ 2400 €/m² ]

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano za kraj jula 2026. Stan je u izgradnji (siva faza), sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, dnevne soba sa izlazom na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom,. Prilikom gradnje koriste se najkvalitetniji materijali, nemačka PVC petokomorna stolarija sa roletnama i komarnicima, tarket parket, keramika visokog kvaliteta. Grejanje je podno na struju. U cenu stana je uključeno i jedno parking mesto. Mikrolokacija odlična. Zgrada je izolovana od buke, smeštena nadomak auto-puta Miloš Veliki i auto-puta E75, u blizini budućeg Nacionalni stadiona. Svi sadržaji neophodni za život su u neposrednom okruženju (marketi, vrtići, škole, apoteke, restorani). Odlična povezanost linijama gradskog prevoza (6 različitih autobuskih linija) sa različitim krajevima grada. Napomena: Bez povraćaja PDV-a Za sve koji žele udoban, kvalitetan i moderan dom u mirnom okruženju, uz odličnu povezanost sa gradom i auto-putem ili žele odličnu investiciju ovaj stan je pravi izbor. Agent: Ivana Koprivica, br. licence:4617 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 IK05 .
ID nekretnine 230222
izmena 11.5.2026
ažuriran 11.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230222