izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Porodična kuća u centru Dragocveta 160m2 (5 km od Jagodine)

30 kuće Jagodina Dragocvet  uknjizeni
kuca - prodaja
lokacija Jagodina - Okolina - - - Dragocvet
adresa
kuca površina 160m² , uknjižena nekretnina
grejanje ta
dodatno
uslovi kupoprodaje 51.500€ [ 321 €/m² ]

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život nadomak grada, uz sve bitne objekte na dohvat ruke. Savršena lokacija (Sve na 30-50 metara!) Kuća se nalazi u "srcu" sela, gde vam je bukvalno sve blizu: ✅ Pošta i Autobuska stanica ✅ Osnovna škola ✅ Prodavnica ✅ Benzinska stanica i ✅ Poljoprivredna apoteka Karakteristike objekta Površina kuće: oko 160 m² Površina placa: 6,95 ari Infrastruktura: Priključena struja i voda (sopstveni hidrofor sa pumpom) Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima!
ID nekretnine 229357
izmena 26.4.2026
ažuriran 24.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/229357
Preduzeće za nekretnine
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina  Preduzeće za nekretnine
Jagodina, Kneginje MIlice 23/4/3

Br. u registru 2006