izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

21 Jagodina Centar  novogradnja  uknjizeni Jednosoban stanovi 48000 evra
stan - prodaja
lokacija Jagodina - Centar - -
adresa
stan površina 45m² , uknjižena nekretnina
sobe 1,0 Jednosoban
terase Terasa
sprat od 2 spratova
grejanje ta
stanje novogradnja
dodatno
uslovi kupoprodaje 48.000€ [ 1066 €/m² ]

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju novije zgrade – idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija. ✨ Zašto je ovaj stan pravi izbor? ✔ Lokacija u samom centru – sve vam je na par koraka ✔ Uknjižen – bez pravnih prepreka ✔ Mogućnost kupovine na kredit za mlade ✔ Prodaje se kompletno namešten – uselite se odmah ili odmah izdajte Struktura stana: – Dnevni boravak sa kuhinjom (otvoren i funkcionalan prostor) – Spavaća soba – Kupatilo – Hodnik – Terasa za uživanje Stan je odlično pozicioniran, svetao i maksimalno iskorišćenog prostora – svaki kvadrat ima svoju svrhu. Idealan za mlade parove, samce ili kao investicija za izdavanje zbog vrhunske lokacije. Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999, 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima!TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Nije poslednji sprat Može na kredit Odmah useljiv
ID nekretnine 228575
izmena 16.4.2026
ažuriran 20.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/228575
Preduzeće za nekretnine
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina  Preduzeće za nekretnine
Jagodina, Kneginje MIlice 23/4/3

Br. u registru 2006