izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Dorćol, Gundulićev venac, Senjanina Ive

13 stanovi Beograd Gornji Dorcol Senjanina Ive  uknjizeni Trosoban
stan - prodaja
lokacija Beograd - Stari Grad - Dorćol gornji - Gornji Dorcol
adresa Senjanina Ive
stan površina 63m² , uknjižena nekretnina
sobe 3,0 Trosoban
terase Terasa
sprat 4 od 6 spratova, sa Liftom
grejanje Centralno grejanje
dodatno
uslovi kupoprodaje 312.000€ [ 4952 €/m² ] , Cena je u padu

Na prodaju izuzestan potpuno renoviran stan, na jednoj od najpoznatijih lokacija-Gundulićev venac. Ovaj prijatan i topao stan je dvostrano orjentisan, funkcionalan, svetao sa prirodnom svetlošću tokom celog dana. Stan je uknjižen na 63 kvm i potpuno spreman za useljenje. Za svaku preporuku. Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak,kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2%.
ID nekretnine 227537
izmena 6.5.2026
ažuriran 18.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/227537
Agencija za nekretnine
Beli grad nekretnine
Beli grad nekretnine   Agencija za nekretnine
Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 3/4

Br. u registru 759

prikaz promena cene za ovu nekretninu
315000 € 3.4.2026 312000 € 6.5.2026