izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, 62m2

8 Beograd Palilula  uknjizeni Dvosoban stanovi 149900 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Palilula - Karaburma
adresa Vojvode Micka Krstića
stan površina 62m² , uknjižena nekretnina
sobe 2,0 Dvosoban
kupatila 1 kupatila
terase Lodja
sprat 2 od 4 spratova,
grejanje ta
garaža parking 2 X Garaža
dodatno
uslovi kupoprodaje 149.900€ [ 2417 €/m² ] , Cena je u padu

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Nekretnina je delimično renovirana, ugrađena je PVC stolarija, podovi su obnovljeni, a dodatna spoljašnja izolacija omogućava niže troškove grejanja. Grejanje je na TA peć, a visina plafona od 2,6m doprinosi prijatnom osećaju prostora. Stan se prodaje sa ugradnim elementima. Velika prednost je lokacija, u neposrednoj blizini nalaze se autobuske linije 16 i 23, kao i tržni centar BIG, škole, vrtići, marketi i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život. Stan je trenutno spojen sa susednim stanom istog vlasnika i funkcioniše kao celina od 124m², ali se veoma lako može fizički odvojiti i koristiti kao zasebna jedinica. Postoji mogućnost kupovine dve garaže u neposrednoj blizini. Uknjižen je na 54m2, stvarne površine 62m2. Odlična prilika za život ili sigurnu investiciju. Dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, sa dobrim rasporedom i jasnom organizacijom prostora, predstavlja praktičan izbor za stanovanje. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.
ID nekretnine 227534
izmena 13.5.2026
ažuriran 13.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/227534
Agencija za nekretnine
Divis nekretnine