izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Blok 28, adaptibilan u 2.5

9 Dvosoban stanovi Novi Beograd Blok 28 210000 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Novi Beograd - Blok 28
adresa Bulevar Arsenija Čarnojevića
stan površina 58m²
sobe 2,0 Dvosoban
kupatila 1 kupatila
terase
sprat 2 od 10 spratova,
grejanje centralno
dodatno
uslovi kupoprodaje 210.000€ [ 3620 €/m² ] , Cena je u porastu

Svetao, funkcionalan, dvosoban stan, adaptibilan u dvoiposoban. Pogled na park (ne gleda na auto-put). Za kompletnu adaptaciju. Uknjižen. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
ID nekretnine 226933
izmena 20.4.2026
ažuriran 13.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/226933
Agencija za nekretnine
Megastan nekretnine
Megastan nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd, Takovska 36

Br. u registru 298

prikaz promena cene za ovu nekretninu
200000 € 27.3.2026 210000 € 20.4.2026