izaberite novi grad
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Kaluđerica, odmah useljiv, stan sa velikim dvorištem, uknj..

22 stanovi Beograd okolina Stevana Sinđelića  uknjizeni Trosoban
stan , prizemlje - prodaja
lokacija Beograd okolina - Grocka - Kaluđerica
adresa Stevana Sinđelića
stan površina 68m² , uknjižena nekretnina
sobe 3,0 Trosoban
terase
sprat prizemlje
grejanje etažno
dodatno Kablovska TV
uslovi kupoprodaje 97.000€ [ 1426 €/m² ]

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, odmah useljiv, uknjižen, stan sa velikim dvorištem .. / nedaleko od Bulevara, zgrada sa termoizolovanom fasadom, zaseban ulaz, trostran, odmah useljiv svetao, funkcionalan stan, 2 spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, EG, alu radijatori, pvc stolarija, pr/2, pripadajuće uređeno dvorište od oko 200m2 u zelenilu, blizina prevoza, prodavnica, škola, pijace, uknj na 67,91m2 .. .. video klip: https://youtu.be/UJDkY02pJNg .. .. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% ..
ID nekretnine 210829
izmena 2.5.2026
ažuriran 2.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/210829
Agencija za nekretnine
Elegant nekretnine
Elegant nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd, Lamartinova 36, 11000, Vračar

Br. u registru 224