Nekretnina trenutno nije aktivna
plac Beograd prodaja Palilula Višnjička banja Višnjička Banja Nedeljka Košanina
slične nekretnine * :
Beograd izdavanje Novi Beograd Savski blokovi (44 45 70 70a) Savski nasip Petrac kanal Magacin Savski nasip, Petrac kanal, 1.000m2, parking
Odličan nov magacinski prostor na prostranom placu. Površina 1.000m2, visina 6,5m. Dva ulaza, šleperski prilaz.
Preporuka.
Uknjižen.
Provizija 50%.
Duška Radonjić
064/263-92-32 R-ID: #2525
Zvezdara Mirijevo I II III IV Mirijevo Dolačka Troiposoban prodaja Zvezdara, Mirijevo - Dolačka
3.5, 74m2 (dve terase 6m2), VPR/3, TA, lift, parking, podrum.
Svetao, funkcionalan troiposoban stan odličnog rasporeda. Nalazi se u visokom prizemlju u manjoj zgradi iz 2006. godine. Iz stana se pruža pogled na zelenilo, tih i miran kraj.
Odlična infrastruktura, blizina škole, vrtića, pijace, marketa.
Prostorije: hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja, dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, dva francuska balkona i dve terase.
Agent Aleksandra Damjanović: 062/152-66-91
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #3137
Izvorno stanje.
Novi Beograd Bežaniska kosa (1 2 3) Bežanijska kosa 2 Troiposoban Ismeta Mujezinovića stan Novi Beograd, Bežanijska Kosa 2 - Ismeta Mujezinovića
3.5, 89m2 (dve lođe 9m2), 2/6, CG, lift.
Odličan troiposoban stan u zgradi starije gradnje koja je veoma uredna i održavana. Idealan za porodicu.
Nalazi se u neposrednoj blizini obdaništa, škole, pijace, javnog parkinga.
Prostorije: predsoblje, toalet, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, trpezarija, tri spavaće sobe, ekonomska lođa i još jedna velika lođa.
Uknjižen na 79m2.
Agent Aleksandra Damjanović: 062/152-66-91
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #3138
prodaja Palilula Tašmajdan Garsonjera Kneza Danila Palilula, Tašmajdan - Kneza Danila
0.5, 26m2, 7/8, CG, lift.
Garsonjera u blizini Tašmajdana, kod Poštanske štedionice, prekoputa Osnovne škole "Starine Novak". Svetao, otvorenog pogleda. Renoviran je 2020. godine (struja, voda, PVC stolarija sa roletnama, LED ambijentalno svetlo u dnevnoj sobi, u kupatilu tuš kabina 160x80cm), kada je i kupljen stan. Zgrada održavana, od crvene fasadne cigle.
Stan se prodaje se namešten, sa svim stvarima i tehnikom.
Uknjižen.
Agent Aleksandra Damjanović: 062/152-66-91
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #3139
prodaja Pećinci Okolina - Kupinovo Kupinovo Kućica u cveću, 45 ari placa oko nje. Kuća je rađena po projektnoj dokumentaciji, komotna, održavana, čista, svetla, uknjižena. Površina kuće je 72m2, a po strukturi čini Pr+Pot. Prizemlje se sastoji od: hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravaka i spavaće sobe. Potkrovlje čine dve spavaće sobe. Na podu je parket, u kupatilu keramičke pločice. Kuća je idealna za život, a veliki plac daje velike mogućnosti za neki biznis.
Agencijska provizija 2%. R-ID: #824
Odmah useljiv
Izvorno stanje.
Beograd prodaja Surčin Surčin Centar Surčin (mesto) Prominska Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život.
U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, odvojena trpezarija. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo i velika terasa. Izvedeno je podno grejanje za sve prostorije. Kuća je potpuno nova, uknjižena na 3,5 ari placa.
Ulica je mirna, udaljena od buke i saobraćaja, a opet u neposrednoj blizini glavne Vojvodjanske ulice sa svim autobuskim stajalištima, marketima, restoranima...
Agencijska provizija 2%. R-ID: #825
Gradska kanalizacija
Topla voda
Vračar Čubura Sazonova Četvorosoban izdavanje Nov, neuseljavan stan veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila i prostrana terasa.
U cenu je uračunato jedno garažno mesto. Ujedno, moguć je dogovor oko minimalnog opremanja stana. Stan je veoma pogodan i za poslovni prostor.
Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149
Agencijska provizija 50%*
Način plaćanja: kirija+depozit+ag.provizijaFrižider, Šporet, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
Čukarica Banovo brdo Banovo Brdo Dvoiposoban Udbinska stan Izdajemo lepo sredjen stan sa 2 spavaće sobe. Potpuno namešten. Od opreme ima sve sto je potrebno. Mašinu za veš, mašinu za sušenje veša, mašina za sudove, klimu, video nadzor, tv i drugo.
U mirnom delu Banovog brda kod restorana Maximilijan. Blizu Beograd na vodi, TC Adamol, Košutnjak i Adaciganlija. Do centra oko 6km. Blizu restorana, prodavnica, bioskop, Sumarski fakultet i DIF. Dažbine iznose 100 e i u njih spadaju interner wf, grejanje, topla voda, infostan i televizija. Struja se dodatno plaća po potrošnji i obizno iznosi oko 3.000 din.
Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149
Agencijska provizija 50%*
Način plaćanja: kirija+depozit+ag.provizijaTV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
izdavanje Savski venac Dedinje Trosoban Izdaje se prostran trosoban stan na Dedinju, smešten u mirnom i zelenom okruženju, u blizini Bajfordove šume i Osnovne škole „Vojvoda Radomir Putnik“. Lokacija omogućava lako parkiranje jer ulica nije zonirana.
Stan je potpuno renoviran i opremljen novim instalacijama, sanitarijama, kuhinjom, prozorima i vratima, dok je parket hoblovan. Radovi su završeni u januaru 2025. godine.
Kupatilo je modernog dizajna i opremljeno bide tušem, kao i mašinama za pranje i sušenje veša.
Kuhinja je osvetljena velikim prozorima, pružajući obilje prirodne svetlosti i pogled na zelenilo.
Obe spavaće sobe imaju sopstvene terase s pogledom na park, a dečja soba se može prilagoditi većoj porodici. Trpezarijski sto je proširiv za do 8 osoba, dok se sofa u dnevnoj sobi razvlači.
Visoki plafoni (280-300 cm) dodatno doprinose osećaju prostranosti.
Stan je opremljen novim uređajima, uključujući veš i sud mašinu, indukcionu ploču, ugradnu rernu i kombinovani frižider.
Po potrebi, moguće je uklanjanje nameštaja (osim ormara) kako bi se prostor prilagodio ličnim potrebama.
Stan je idealan za četvoročlanu ili petočlanu porodicu i dostupan je za useljenje odmah.
Agencijska provizija od 50% uključuje:
•istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine;
•posredovanje u pregovorima;
•provera dokumentacije;
•izrada ugovora o zakupu;
•organizacija primopredaje;
•zapisnik o primopredaji;
•pomoć pri prijavi stranaca na adresu.TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Video interfon, Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
Nije prizemlje
Nije poslednji sprat
Odmah useljiv
Jednoiposoban izdavanje Beograd Voždovac Pašino i Lekino brdo Lekino Brdo Izdaje se d stan na Lekinom Brdu, smešten na prizemlju. Stan je potpuno renoviran i modernizovan, sa funkcionalnim rasporedom. Sastoji se od manje spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase, koja pruža dodatni prostor za uživanje na otvorenom. Idealno je rešenje za parove ili samce koji traže komforan i miran životni prostor.
*depozit
*odmah useljiv
*nisu dozvoljeni kućni ljubimci
Agencijska provizija 50%TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Klima,
Odmah useljiv
Beograd izdavanje Zvezdara - Dvosoban Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u Ruzveltovoj ulici, u neposrednoj blizini svih autobuskih i tramvajskih stajališta, kao i Vukovog spomenika i hotela Zira.
Prostor od 33m² sastoji se od dve funkcionalne prostorije i nudi mogućnost prilagođavanja potrebama zakupca, uključujući uklanjanje suvišnog nameštaja.
Kuhinja je potpuno nova, a lokal je pogodan za različite vrste delatnosti.
Dostupan za useljenje odmah.
Agencijska provizija od 50% uključuje:
•istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine;
•posredovanje u pregovorima;
•provera dokumentacije;
•izrada ugovora o zakupu;
•organizacija primopredaje;
•zapisnik o primopredaji;
•pomoć pri prijavi stranaca na adresu.Frižider, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Internet, Kablovska, Klima,
Odmah useljiv
Stara gradnja.
Voždovac Pašino i Lekino brdo Lekino Brdo Dvosoban izdavanje Izdaje se dvosoban stan na Lekinom Brdu, površine 37m², sa novim i modernim nameštajem. Stan se nalazi na izuzetno lepom i traženom mestu, u mirnoj i prijatnoj okolini, sa odličnom povezanostom sa svim važnim sadržajem u gradu. Cena iznajmljivanja iznosi 500€ mesečno. Stan je slobodan od 1. marta 2025. godine. Ima posebnu spavaću sobu, što ga čini idealnim za one koji traže komforan i funkcionalan prostor. Javite se na vreme!
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Video nadzor, Video interfon, Internet, Kablovska, Klima,
Voždovac Autokomanda Dvosoban Kumodraška stan Bez stranaca i kućnih ljubimaca.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
prodaja Barajevo Barajevo Brđanska Kuca na 18a placa, Glumcevo brdo
Odlicno pozicionirana kuca, blizina gradskog prevoza. Direktna veza sa Banovim brdom i Vozdovcem.
Dvoetazna kuca
1. nivo open space dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo i hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije.
2. nivo 3 spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo.
Garaza i ostava u suterenu kuce i na placu koji je ogradjen.
Uknjizen i plac i kuca.
Izolacija, grejanje kombinovano na pec na drva i na struju.
Moguca zamena za manji stan.
agencijska provizija 2%
Trosoban prodaja Beograd Voždovac Hotel M Jovanička Novo u ponudi
Sjajan trosoban stan na odličnoj lokaciji kod Voždovih kapija i Hotela N.
Novogradnja iz 2005 godine. Iznad stan je tavanski prostor.
Zgrada sa 10 stanova, Krov je prošle godine kompletno urađen.
Ispred zgrade ima parking mesto.
Stan se prodaje sa kuhinjom i ugradnim plakarom
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontakt telefon 064/131-7813 Ljubomir
Beograd prodaja Zemun Batajnica Kralja Radoslava Jednosoban U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u novogradnji na prvom spratu u ulici kralja Radoslava u centralnom delu Batajnice u neposrednoj blizini osnovne škole "Branko Radičević", "Maxi-ja", na 5 minuta pešačenja(450m) do autobuskih stajališta koja vode prema Novom Beogradu, Zemunu i centru grada(703,73,706, 706E, 706N), a kroz samu ulicu prolaze (700 i 703) linije gradskog prevoza, takođe železnička stanica Batajnica kojom saobraća BG voz je na 12 minuta pešaćenja(900m) od objekta u kome se nalazi predmetni stan.
Stan se sastoji od:predsoblja(3.65m2), dnevne sobe(17.04m2), kupatila(4.86m2), kuhinje(4.61m2), lođe(4.13m2).
Uz stan ide parking mesto koje ulazi u cenu stana.
Objekat je trenutno na 80% izgrađenosti.
Stan je dostupan kupcima koji se finasiraju iz sredstava stambenog kredita, objekat ima svu neophodnu dokumentaciju za ovaj stepen izgrađenosti. Kupci imaju pravo na povraćaj PDV-a.
Kontakt:Miloš Lukovac, 060/4490-080 Agencijska provizija 2%
Zemun Batajnica Kralja Radoslava Dvosoban prodaja U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u novogradnji na prvom spratu u ulici kralja Radoslava u centralom delu Batajnice u neposrednoj blizini osnovne škole "Branko Radičević", "Maxi-ja", na 5 minuta pešačenja(450m) do autobuskih stajališta koja vode prema Novom Beogradu, Zemunu i centru grada(703,73,706,706E, 706N), a kroz samu ulicu prolaze (700 i 703) linije gradskog prevoza, takođe železnička stanica Batajnica kojom saobraća BG voz je na 12 minuta pešačenja(900m) od objekta u kome se nalazi predmetni stan.
Stan se sastoji od:predsoblja(3,93m2), dnevne sobe(21,49m2), kupatila(4,31m2), kuhinje(5,10m2), spavaće sobe(10,89m2), lođe(4,52m2).
Uz stan ide i parking mesto koje ulazi u cenu stana.
Objekat je trenutno na 80% izgrađenosti.
Stan je dostupan kupcima koji se finasiraju iz sredstava stambenog kredita, objekat ima svu neophodnu dokumentaciju za ovaj stepen izgrađenosti. Kupci imaju pravo na povraćaj PDV-a.
Kontakt:Miloš Lukovac, 060/4490-080. Agencijska provizija 2%
Stari Grad Dorćol donji Dvosoban Skender Begova stan Namešten, 2.0, cg, renoviran, vpr/6, lift, odmah useljiv.
Luks renoviran, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji.
Nalazi se u neposrenoj blizini crkve Aleksandra Nevskog.
Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ostave.
Ljubimci nisu dozvoljeni.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine.
Agent: Biljana Babić br. licence 3992
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd
Reg br.339
011/26-20-734
BB01 .
izdavanje Stari Grad Kalemegdan Trosoban Strahinjića Bana jedan mokra čvora I terase. Stan za preporuku.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Aleksandar Davinić br. licence 1526
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011/26-20-734
AD .
Dvosoban izdavanje Beograd Zvezdara Ðeram Ulcinjska Lep, moderno opremljen, funkcionalan stan u novogradnji, na izvanrednoj lokaciji.
Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, nove kuhinje, prostrane spavaće sobe, kupaila i terase.
Stan je odmah useljiv, može se iznajmiti sa pripadajućim garažnim mestom (100eur) do kojeg se dolazi liftom.
Stan je na izvanrednoj lokaciji, sa svim bitnim sadržajima za udoban život.
Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.
Depozit obavezan.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Olivera Bjekić, br. licence:4178
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br.339
011/2620 734
OB05 .
* sa aktivnim ili neaktivnim statusom