Nekretnina trenutno nije aktivna
stan Beograd izdavanje Stari Grad Kalemegdan Dunavska
slične nekretnine * :
Beograd izdavanje Savski venac Senjak Četvorosoban *Lokacija: Savski Venac
*Struktura: 4.0
*Kvadratura: 125m2
*Obezbeđen parking
*Dvorište površine 200m2
Agencijska provizija je jednokratnih 50% od visine prve mesečne zakupnine
______________________________
*Location: Savski Venac
*Structure: 4.0
* Square footage: 125m2
*Parking provided
*Yard of 200m2
The agency commission is a one-time 50% of the first monthly rentTV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Video nadzor, Video interfon, Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
Nije poslednji sprat
Odmah useljiv
Topla voda
Vračar Crveni krst Sazonova prodaja Crveni krst, Sazonova, garazno mesto od 12.5 m2, uknjizeno na 13 m2, novogradnja.
Cena 23 000 evra.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 750 evra.
Raicevic nekretnine 069/1659266 || dokumentacija : uknjizen
Voždovac Šumice Jednosoban Ljermontova stan SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sumice, Ljermontova, 1.0 (adaptibilan u 1.5), 33 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 33 m2, zgrada 70-ih godina.
U neposrednoj blizini parka i sportskog centra Sumice, kao i hotela Srbija, nalazi se ova kvalitetno izgradjena i lepo odrzavana zgrada. Okruzena je zelenilom i slobodnim parking prostorom.
Stan je u dobrom stanju, renovirano kupatilo. Ulaganja po zelji kupca.
Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, soba i kupatilo.
Idealna lokacija stana i blizina svih sadrzaja neophodnih za zivot daju ovoj nekretnini izuzetan investicioni potencijal i za rentiranje.
Cena 97 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 060/3056057 || dokumentacija : uknjizen
prodaja Stari Grad Centar i Terazije CENTAR Dvosoban Dositejeva SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Dositejeva, 2.0, 40 m2, terasa, PR od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 40 m2, starogradnja.
Dvosoban stan sa terasom. Veoma funkcionalan i moderan. Nalazi se u odrzavanoj predratnoj zgradi zgradi sa mermernim ulazom, na gornjem Dorcolu.
Prodaje se namesten. Kompletno je renoviran, sve u njemu je novo i prostor je izolovan od buke saobracaja.
Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa natkrivenom terasom, kuhinje, spavace sobe koja takodje ima izlaz na terasu i kupatila.
Idealan je kao investicija. Moze da sluzi za izdavanje - kao stan na dan ili dugorocno, ali je takodje pogodan i za zivot.
Cena 145 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 060/3056054 || dokumentacija : uknjizen
Dvosoban prodaja Beograd Voždovac Braće Jerković I II BRACE JERKOVIC Brace Jerkovica SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 2.0, 64 m2 sa lodjom, III od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 64 m2 gradjevinske, odnosno na 60 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.
Odlican 2.0 stan, kompletno i luksuzno renoviran, u kome je bukvalno sve novo, od instalacija, parketa, pa do spustenih plafona sa rasvetom i stolarije. Kupatilo je takodje potpuno novo.
Zapadno je orijentisan, ima puno svetlosti, veliku lodju i lep pogled.
Odmah je useljiv.
Ispred i oko zgrade ima dosta slobodnog parking prostora. U dobrom je okruzenju, u neposrednoj blizini i prevoza i ostalih bitnih sadrzaja, Maksija koji radi 24h, skola, vrtica itd.
U stanu ostaju nova kuhinja i svi ugradni plakari.
Za svaku preporuku!
Cena 140 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.
RAICEVIC NEKRETNINE 011/4076384 || dokumentacija : uknjizen
Beograd izdavanje Zvezdara Lion LIPOV LAD Silvija Kranjcevica Petosoban RETKO U PONUDI! Lipov lad, Silvija Kranjcevica, 5.0, 172 m2, bez terase, I od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, klima, uknjizen na 142 m2, podrum, salonac, garaza, zgrada iz 1937. godine.
RETKO U PONUDI!
Luksuzno renoviran salonski stan, sam na prvom spratu lepe predratne zgrade sa renoviranom fasadom i odrzavanim mermernim ulazom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih sadrzaja koji zadovoljavaju potrebe savremenog zivota.
Odlicna povezanost sa ostalim delovima grada, kao i auto-putem Beograd - Zagreb.
Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan sa visinom plafona od 3.10 metara.
Izdaje se kompletno opremljen vrhunskim namestajem, tehnikom i sitnim pokucstvom.
Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, velika kuhinja sa ostavom, toalet, radna soba i cetiri spavace sobe od kojih glavna posedeje walk-in closet i sopstveno kupatilo, dok preostale tri dele drugo kupatilo.
Stan poseduje garazu u dvoristu.
Cena ne obuhvata racune.
Cena 1 900 evra + depozit.
Agencijska provizija koju placa ZAKUPAC iznosi:
50 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 1 do 12 meseci.
75 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 13 do 59 meseci.
100 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 60 meseci (5 godina) i vise. prostorije Raicevic nekretnine 060/3056057 || opremljenost : Namesten || dokumentacija : dokumentacija
Čukarica Cerak Kosmajska izdavanje Izdajemo lokal u novoj zgradi na Ceraku, veličine 65m2 u prizemlju, sa centralnim grejanjem. Postoji mogućnost podele na dva lokala, jedan površine 23m2 u prizemlju i plus 19m2 u suterenu. Drugi 23m2. Oba prostora imaju čajnu kuhinju i mokri čvor. Lokal je sređen, bez ulaganja. Odmah useljiv. Izdaje se na duži vremenski period. Pogodan je za više namena: stomatološku ordinaciju, računski centar, prodavnicu, salon, turističku agenciju itd. U blizini lokala gradski prevoz, škola, obdanište i dr.
Rakovica Kneževac Jednosoban Humski put stan U prilici smo da vam ponudimo odličan mali stan koji je od 1.0 adaptiran u 1,5.
Stan je uknjižen i odmah useljiv.
Cena nije fiksna.
Za svaku preporuku.
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontak telefon 060/ 3572-030 Gordana
prodaja Voždovac Medaković 3 Dvoiposoban Braće Srnić U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan od 76m2 ,koji je vrlo adaptibilan u
troiposoban.Postoji mogućnost da se od ulaznog hodnika
pripoji 5 m2.Stan zahteva izvesna ulaganja.
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontakt telefon 060/3572-018 Marija
Garsonjera prodaja Beograd Vračar Čubura Černiševskog U prilici smo da vam ponudimo garsonjeru na odličnoj lokaciji.
U blizini se nalazi Hram, a na minut hoda je Čuburski Park.
Izuzetno miran kraj. Garsonjera je veoma funkcionalna i svaki kvadrat je iskorišćen.
U okviru zgrade postoji bašta,koja je prava oaza u srcu grada.
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontakt telefon 060/5599-139 Mateja
MORAVIČKI OKRUG prodaja Gornji Milanovac Brđani Brđani Na prodaju seosko domaćinstvo na prelepom placu od 53 ara u selu Brđani. Domaćinstvo čine dve kuće i pomoćni objekti potrebni za život na selu. Prvi deo placa je veliko dvorište, a 30 ari je voćnjak, uredno održavan. Put do kuće je asvaltni, udaljen 2.5 km od Ibarske magistrale. Kontakt: Radojka Ristić, 064/3244764 Agencijska provizija 2%
Voždovac FON Kraljevačka Dvosoban izdavanje Kompletno renoviran jednoiposoban stan u stambenoj zgradi koja je okružena zelenilom i parkom. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.
Stan je kompletno namešten.
Odlična lokacija, blizina FON-a, Više elektro tehničke škole, Saobraćajnog fakulteta.
Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije.
Kontakt: Ratko Mirjačić, 063/725-0058. Agencijska provizija 50%
Zvezdara Olimp Trosoban Ariljska stan Kompletno renoviran, svetao i funkcionalan 2.5 stan u blizini Olimpa i Cvetkove pijace. U stanu su zamenjene elektro i vodovodne instalacije, postavljena petokomorna PVC stolarija, kao i nova ulazna i unutrašnja vrata.
Izvorno je 2.0, ali je pregrađivanjem najveće prostorije dobijena još jedna sobica. Dvostran, istok-zapad. Bez prolaznih soba i sa prirodnom ventilacijom u kupatilu.
Iz kuhinje se izlazi na lođu, u sklopu koje je i mala ostava. Sve na fotografijama ostaje budućim vlasnicima, plus kuhinja po meri. Zgrada iz 50-tih godina, sa urađenom izolacijom i fasadom. Ulica je tiha, ima dovoljno uličnih parking mesta.
Ispred je mali park. Odličan porodični stan!
Kontakt:Jelena Arsenović, 065/810-4000. Agencijska provizija 2%
prodaja Grocka Grocka okolina Karađorđeva Na prodaju kvalitetna, uknjižena, višesobna kuća u Ritopeku, sa čijih terasa se pruža fanstastičan i lekovit pogled na Dunav. Kuća je građena od pune cigle, zatvorena novom PVC stolarijom sa aluminijumskim roletnama. Urađena je i fasada sa izolacijom, zamenjena kompletno vodovodna instalacija, izmalterisana i okrečena iznutra. Razvedene instalacije za etažno grejanje. U upotrebi je ozidan bunar sa hidroforom i prelivna septička jama. Kuća je u osnovi 10x11m i nalazi se na pripadajužem placu od 6 ari (606m2).
Gradski prevoz je udaljen nekoliko minuta hoda, a osnovna škola oko 300m.
Odličan izbor za miran porodični život, u dobrom komšijskom i prirodnom okruženju i svega 20 km od centra grada.
Moguća zamena za drugu, manju nepokretnost.
Kontakt:Jelena Arsenović, 065/810-4000. Agencijska provizija 2%
Dvosoban izdavanje Beograd Voždovac Autokomanda Limska U prilici smo da oglasimo za izdavanje stan na visokom prizemlju porodične kuće u najlepšem delu Voždovca.
Stan je po strukturi jednosoban, kompletno namešten i sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, dnevno/spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja poseduje i mali špaiz.
Lokacija izuzetna, uvučen od buke u mirnoj ulici, okružen zelenilom i osunčan, a na samo 5 min od Autokomande i 15min od FONa.
Odlična povezanost sa svim.krajevima grada linijama gradskog prevoza.
Svi sadržaji neophodni za kvalitetan život su u neposrednom okruženju (prodavnice, banke, restorani, apoteke, vrtići škole, fakulteti).
Obavezan depozit u visini mesečne rente.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Ivana Koprivica, br. licence:4617
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011/4016-236
011/4016-237
IK05 .
Beograd prodaja Zemun Naselje Save Kovačević Prvomajska Trosoban Odličan uknjižen 3.0 soban stan.
Sastoji se od velike dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje,kupatila i velike terase sa ostavom.
Grejanje je CG-gradska toplana.
Zgrada ima 3 lifta a ispred je veliki parking.
U neposrednoj blizini je gradski prevoz, marketi, pijaca, škola, dom zdravlja.
Stan za svaku preporuku,vredi videti.
Agenc. provizija 2%
Agent: Dragan Vučićević br. licence 836
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd
Reg. br.339
011/26-20-734 .
Voždovac Voždovačka Crkva Vojvode Stepe Jednoiposoban izdavanje Namešten, 1.5, cg, novija gradnja, 6/6, lift, terasa.
Izdaje se lep ušuškan stan na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe.
Sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, hodnika i lepe terase sa panoramskim pogledom na grad.
U blizini se nalazi mnoštvo fakulteta, prodavnica, banaka.
Saobraćajnim linijama je odlično povezan sa ostalim delovima grada.
Za svaku preporuku.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Mirjana Ratković broj licence 4520
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
011/4016-237
011/4016-236
MR06 .
Voždovac Vojvode Vlahovića Trosoban Generala Đoke Popovića stan Odličan funkcionalan porodični stan u kvalitetnoj novogradnji korisne površine 68m2 sa terasama od 35 i 25m2 koje nisu u knjiženoj kvadraturi.
Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve prostrane spavaće sobe, kupatilo i terase.
Parking obezbeđen a u blizini su i vrtići, osnovna škola i gradski prevoz.
Miran porodični kraj, za svaku preporuku.
Agenc. provizija 2%
Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011/2620734 .
izdavanje Vračar Južni bulevar Dvosoban Jadranska Namešten, 1.5, cg, novogradnja, 6/8, lift, terasa
Lux opremljen stan u novogradnji na Vračaru.
Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom , terase, odvojene spavaće sobe i kupatila.
U blizini su supermarketi, linije gradskog prevoza, škola i obdanište.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Miodrag Resanović br. licence 2009
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br.339
011/4016-236
MV07 .
Dvosoban prodaja Beograd Savski Venac Ekonomski fakultet - Sava Gavrila Principa Uknjižen, 30 m2, 2.0-soban, EG, u centru, neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Kalemegdana, reke i svih kulturno-istorijskih spomenika.
Prestižna lokacija u centru grada, sa svim infrastrukturnim sadržajima i odlične saobraćajne povezanosti sa svim delovima grada. Idealno za život, a i kao investicija za dnevno izdavanje.
Prostor je delimično renoviran, adaptibilan, svetao, u uvučenoj zgradi van glavne ulice. Urađena je spoljna stolarija, instalacije, krečenje.
Poseduje: predsoblje, dve sobe, kuhinju, kupatilo i dve podrumske prostorije od 9 m2 i 6 m2.
Odlična investicija za dnevno izdavanje ili stan za studente.
Agencijska provizija 2%
Agent: Daniela Mladenović , br. licence 2837
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd
Reg. br. 339.
011/4016-237
011/4016-236 .
* sa aktivnim ili neaktivnim statusom