Nekretnina trenutno nije aktivna
plac Beograd prodaja Grocka Grocka okolina
slične nekretnine * :
Beograd izdavanje Savski venac Beograd na vodi Hercegovačka Dvosoban Na najtraženijoj lokaciji u gradu, u prilici smo da ponudimo autentičan dvosoban stan u Beogradu na vodi.
Stan je open space koncepta - sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, kupatilo i spavaću sobu. Poseduje i terasu. Kompletno je namešten i opremljen najmodernijom tehnikom i luksuznim nameštajem kao i osnovnim stvarima koje ostaju u stanu na raspolaganju zakupcu.
Vrlo funcionalan i odmah useljiv.
Zgrada poseduje obezbedjenje, recepciju i 24h video nadzor. U sklopu rente ulazi i garažno mesto.
Beograd na vodi kao najluksuznija lokacija u gradu nudi širok spektar prodavnica, marketa, farmacija ali i kulturnih i zabavnih sadržaja u neposrednoj blizini, na par minuta hoda.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Miodrag Resanović br. licence 2009
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br.339
011/4016-236
011/4016-237
1006 .
Stari Grad Skadarlija Gundulićev Venac Jednoiposoban izdavanje Gundulićev Venac, vpr/3, funkcionalan jednoiposoban stan, odmah useljiv, namešten, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, pogodan za stanovanje ili poslovni prostor, uredan, održavan ulaz u zgradu (mermer, gipsani radovi), obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50%. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Palilula Višnjička banja Višnjička Dvosoban stan Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Novogradnja
Stanje objekta
Renovirano
Grejanje
Norveški radijatori
Sprat
4
Ukupna spratnost
5
Dodatno
UknjiženNije poslednji spratNije stan u kući
Ostalo
TerasaKlimaLiftKATVInternetInterfonParking
Dodatni opis
Prodajem uknjižen stan (1/1) u Višnjičkoj ulici, na 3km od centra grada.
2.0 svetao stan sa pogledom na Dunav.
Spavaća soba, kupatilo, dnevno-kuhinjisko-trpezarijski deo i terasa od 25kv.
45kv + 25kv terasa, uknjižen na 50 kv (stan i deo terase).
Parking mesta za stanare ispred zgrade.
Zgrada,ulaz i lift uredni.
prodaja Voždovac Stepa Stepanović Jednoiposoban Generala Štefanika 1 Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Novogradnja
Stanje objekta
Izvorno stanje
Grejanje
Gas
Sprat
2
Ukupna spratnost
5
Dodatno
Odmah useljiv
Ostalo
Terasa
Dodatni opis
Jednoiposoban stan u Naselju Stepa Stepanović. Uknjižen, bez tereta. Podrumska prostorija uključena u cenu stana. Kupljen od Građevinske direkcije 2013. godine. U neposrednoj blizini OŠ Danilo Kiš i 2 obdaništa. Prekoputa Univer eksporta, Llilija, Teretane...
Jednoiposoban prodaja Beograd Novi Beograd Hotel Yu i Stari merkator Blok 9a Džona Kenedija Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Stara gradnja
Grejanje
CG
Sprat
VPR
Ukupna spratnost
8
Dodatno
UknjiženNije poslednji spratNije stan u kućiMože zamena
Ostalo
KlimaLiftTelefonKATVInternetInterfonVideo nadzorParking
Dodatni opis
Retko u ponudi, svetao, očuvan jednoiposoban stan uz manje ulaganje lako adaptibilan. Urađene vodovodne i električne instalacije.
Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i spavaća soba.
Neposredna blizina zemunskog keja, vrtića, banaka, pijaca, marketa koji rade 24h, Doma zdravlja i višelinijskog gradskog prevoza koji povezuje sve delove grada.
Mogučnost zamene za veći stan u istom kraju uz doplatu.
Beograd prodaja Stari Grad Centar i Terazije Nušićeva Dvosoban Prodaja
Kategorija: Trosoban stan
Kvadratura: 60 m²
Uknjiženo: Da
Godina izgradnje: 2000
Stanje nekretnine: Lux
Pozicija: Centar
Ukupan broj soba: 2
Broj kupatila: 1
Spratnost: 5
Ukupan broj spratova: 5
Dodatna opremljenost
Spoljno parking mesto
Javni parking
Lift
Tehnička opremljenost
Telefon
Internet
Kablovska TV
Optička mreža
Sigurnosna oprema
Video nadzor / Interfon
Kamera
Ostalo
Grejanje: Centralno grejanje, Klima uređaj
Topla voda: Bojler
Gradski prevoz: Železnička stanica, Trolejbus, Autobuska stanica, Tramvajska stanica
Opis
Po strukturi trosoban ,a promenjen u dvosoban u mirnoj pesackoj zoni Nusiceve ulice na samo 10metara od Terazija nalazi se dvostrano orijentisan stan sa privatnim liftom do ispred vrata od stana i parking mestom u Cumicevom Sokacetu.
Visina plafona je preko 2.4m,a postoji mogucnost prosirenja i pravljenja galerije unutar prostora bez potrebe za dodatnim dizanjem krova gde bi se dobila visina plafona od 4m.
Stan se izdavao na AirBnb i cena mu je bila 70eur dan i po toj ceni je zauzetost bila skoro 90% ,dok je za neka desavanja Nova Godina ili sportski dogadjaji i do 150eur noc.
Ulica je mirna i stan je svetao te je idealan kako za zivot tako kao i investicija za izdavanje.
Vlasnik 1/1, nema tereta ,nema zabelezbi na stan.
Novi Beograd Genex (blok 37 i 38) Bulevar Milutina Milankovica Dvosoban prodaja Izdvojene informacije
Površina
58 m²
Struktura
Dvosoban
Sprat
1
Ukupna spratnost
17
Oglašivač
Vlasnik
Uknjiženost
Uknjiženo
Grejanje
Centralno
Opis
Opis:
Stan se nalazi na 1. spratu, istočno je orijentisan i nalazi se u bloku 38, zgrada "mercedes".
Po strukturi je dvosoban, jednostrano orijentisan.
Iz dnevne i spavace sobe se izlazi na terasu.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije.
PROSTORIJE: hodnik, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, terasa, kuhinja,ostava u sklopu kuhinje, podrum.
Zgrada ima 5 liftova, jedan teretni i cetiri obicna.
Zajedno sa ostala 4 stana, izdvojen je vratima sa sopstvenim kljucem od centralnog hodnika.
Ulaz i liftovi imaju video nadzor.
U naselju se nalaze Osnovna škola, vrtić, Maxi trgovina.
Dobro je povezan autobskim linijama sa centrom i drugim delovima grada. U blizini je ukljucenje na auto put, železnička stanica Tošin bunar, Beo voz.
Parking mesta nisu zonirana ispred zgrade i unutar naselja.
Kategorija: Nekretnine
Grupa oglasa: Stanovi
Prikaži manje
Osnovne informacije
Tip gradnje
Starogradnja
Stanje objekta
Izvorno stanje
Broj kupatila
1
Nekretnina sadrži
Terasa
checked
Lift
checked
Podrum
checked
Ostava
checked
Telefon
checked
Interfon
Novi Beograd Opština Novi Beograd Dvosoban Tošin bunar 272 stan Izdvojene informacije
Površina
46.82 m²
Struktura
Dvosoban
Sprat
2
Ukupna spratnost
6
Oglašivač
Vlasnik
Uknjiženost
Neuknjiženo
Grejanje
Centralno
Opis
NEW MINEL Residence & Office nalazi se duž ulice Tošin Bunar, koja danas ponovo predstavlja jednu od najvažnijih saobraćajnica Novog Beograda i obezbeđuje lakši pristup glavnim magistranim putevima, kao što su Autoput i Most na Adi, a takođe se nalazi nadohvat obe reke Save i Dunava. U kompleksu su planirani sadržaji za sve generacije, sa dečijim sadržajima, vrtićem i igraonicom, mnoštvom lokala uslužne, ugostiteljske i komercijalne delatnosti, organizovanim sportskim i rekreativnim sadržajima u zatvorenim ili poluzatvorenim prostorima.
Autobuska Stanica:
20m
Supermarket:
230m
Dom Zdravlja:
400m
Osnovna škola:
450m
Železnička Stanica:
500m
Park:
1.000m
Reka:
4.000m
Aerodrom:
9.300m
Izgrađen po najsavremenijim standardima, stambeno-poslovni kompleks NEW MINEL Residence & Office, nalazi se u novom centru Novog Beograda. Ovaj kompleks novogradnje, nazvan je simbolično na mestu gde se nekada nalazio prethodni fabrički kompleks. NEW MINEL Residence & Office nalazi se duž ulice Tošin Bunar, koja danas ponovo predstavlja jednu od najvažnijih saobraćajnica Novog Beograda i obezbeđuje lakši pristup glavnim magistranim putevima, kao što su Autoput i Most na Adi, a takođe se nalazi nadohvat obe reke.
MATERIJALI
Spoljna stolarija – Aluminijumska sa troslojnim staklom – Schüco “SimpliSmart” tehnologija.
Kupatilska oprema – Villeroy & Boch, Gröhe, ACO, Kolpa San, Ariston velis, Cata, itd..
Unutrašnja stolarija –
Ulazna vrata sigurnosna furnirana u dekoru hrasta.
Unutrašnja vrata MDF sa skrivenim šarkama i magnetnom bravom “AGB”
Elektroinstalacije – Mogućnost “Smart house” sistema, FTTN – Fiber to the Home.
Klimatizacija – Split i Multisplit inverterski WIFI klima uređaj.
Hrastov pod – Visokokvalitetni višeslojni parket
Završetak radova, kraj aprila meseca
Zvati do 16 h
Kategorija: Nekretnine
Grupa oglasa: Stanovi
Prikaži manje
Osnovne informacije
Tip gradnje
Novogradnja
Broj kupatila
1
Nekretnina sadrži
Lođa
checked
Garaža
checked
Parking mesto
checked
Lift
checked
Klima
checked
Video nadzor
prodaja Savski venac Dedinje Heroja Milana Tepića Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Novogradnja
Vrsta objekta
cela kuća
Stanje objekta
Lux
Grejanje
Gas
Spratnost
spratna
Mesečne režije
500 €
Površina placa
6,50 ari
Dodatno
Odmah useljivUknjižen
Ostalo
TerasaKlimaVodaKanalizacijaStrujaPodrumTelefonKATVInternetInterfonVideo nadzorKaminGaraža
Dodatni opis
Na odličnoj lokaciji na Dedinju, u ulici Heroja Milana Tepića, prodaje se uknjižena kuća od 600m2, na placu od 6.5 ara.
Kuća se prostire na 4 nivoa.
U suterenu sa ulične strane se nalaze garaža kapaciteta za dva automobila i prostorija velike kvadrature (45m2) sa prirodnim osvetljenjem i ventilacijom, namenjena rekreaciji i relaksaciji (teretana, mini spa). Sa dvorišne strane objekta nalazi se prostrana soba za odmor / radna soba sa izlazom u divno uređen i maksimalno ozelenjen vrt, uz dodatno kupatilo sa tuš kabinom. U suterenu su smeštene i tehničke prostorije - soba sa bojlerima, kotlovima za grejanje i priključcima za mašine za pranje i sušenje veša.
Na prvom nivou objekta - visoki parter kuće, smešten je stan sa prostranim dnevnim boravkom koji karakterište visoka, vanstandardna visina plafona i otvorenost prostora ka velikoj terasi sa pogledom na uredjeni unutrašnji vrt, zelenilo i visoko drveće karakteristično za ovaj deo lokacije. Otvoreni prostor kuhinje jedan je od modernih elemenata svake savremene kuće, pa je prostor trpezarije kao i kuhinjsko ostrvo postalo deo dnevnog prostora. Uz ovaj fantastično orijentisan i osvetljen dnevni boravak, smešten je i toalet za goste na samom ulazu u stan, kao i garderober i velike dve master spavaće sobe sa kupatilima u sklopu sobe.
Na spratu se nalazi drugi stan iste kvadrature i rasporeda, sa trostranom orijentacijom i prelep pogled na zelenilo i unutrašnju baštu. Ovaj stan karakteriše poseban osećaj izolovanosti i mira.
Na poslednjem nivou objekta nalazi se prostor povučenog sprata koji čini jedna veća prostorija opremljena svim potrebnim priključcima za kuhinju, kao i kupatilo sa tuš kabinom. Karakteristika ovog mini apartmana na poslednjem spratu je mogućnost izlaska na prostranu krovnu terasu, uz mogućnost postavljanja nameštaja i prostora za relaksaciju u letnjim danima, uz hlad koji stvara visoko okolno drveće.
U svim prostorima postoje ugradni ormani, a u oba stana, kao i u sobi u suterenu postoje ugradne biblioteke.
Kuća ima centralno grejanje/hladjenje preko fan coil (2 opcije grejanja - pelete ili na gas) i chiller za hladjenje. Svi prostori imaju mogućnost podešavanja na grejanje ili hlađenje.
Objekat je izveden 2004.godine, a projekat je radio tim priznatih srpskih arhitekata, koji je za ovaj savremeni projekat dobio Grand Prix za izvedeni objekat na 27.Salonu arhitekture (2005. godine). Projekat je prikazan i na čuvenom Venecijanskom Biennalu iste godine. Značaj ovog projekta ogleda se i u velikoj mogućnosti prenamene i prilagodjavanju funkcije u poslovni prostor, kao i drugačije organizacije dispozicije prostorija, kako je osnova otvorenog tipa bez mnogo pregradnih zidova.
prodaja Beograd Vračar Kalenić Smiljanićeva 34 Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Stara gradnja
Vrsta objekta
cela kuća
Stanje objekta
Izvorno stanje
Spratnost
prizemna
Mesečne režije
30 €
Površina placa
2,43 ara
Dodatno
Odmah useljivUknjižen
Ostalo
KlimaVodaKanalizacijaStrujaPodrumKamin
Dodatni opis
U kući je živela džez pevačica Vladana Marković. U ova ostala dva objekta, niko ne stanuje. Kuća je u dobrom stanju, sa ulice se ne vidi dvorište, privatnost mir i tišina. Nema penjanja stepenicama, čekanja liftova.
Ne želim da je sređuje, jer se to možda budućem kupcu neće dopasti. Sa srećom kupovina.
Beograd prodaja Palilula Borča Ivana Milutinovica 81f Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Novogradnja
Vrsta objekta
stambeno-poslovna kuća
Stanje objekta
Izvorno stanje
Grejanje
EG
Spratnost
spratna
Dodatno
Uknjižen
Dodatni opis
Stambeno-poslovni objekat, uknjizen, na 6 ari placa.
Podrun - 29,56 m2
Prizemlje - 222.93 m2
I sprat - 223 m2
II sprat - 223 m2
Potkrovlje - 150 m2 ( po urbanistickom planu moze da se pretvori u visoko potkrovlje - 223 m2)
I i II sprat - podno grejanje.
Moguca prepravka u stanove.
Zvezdara Cvetkova pijaca Dr Velizara Kosanovica prodaja Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Stara gradnja
Vrsta objekta
cela kuća
Stanje objekta
Renovirano
Grejanje
CG
Spratnost
spratna
Površina placa
1,20 ar
Dodatno
Odmah useljivUknjižen
Ostalo
KlimaVodaKanalizacijaStrujaPodrumTelefonKATVInternet
Dodatni opis
Porodicna kuca izgradjena 1999god. u odlicnom stanju, od ulaganja je potrebno krecenje.
Odlicna lokacija na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, skole, obdanista, pijace, 500m od shoping centra Beo.
Podrum: 20m2
Prizemlje: 50 m2 (hodnik, kupatilo, kuhinja, trepezarija, dnevna soba)
Sprat: 50 m2 (hodnik, kupatilo, 4 spavace sobe).
Palilula Palilula lokacija Centar poslovni prostor Sastoji se od prizemlja, cca 30m2 ( 3 prostorije i toalet) i sprata, cca 55m2 ( 3 prostorije i hodnik). Ima izlog, rolo vrata, police, stolove, ormane, sef... Moguće je koristiti javni parking na ulici. Označen je deo grada. Zakupac plaća proviziju u iznosu u visini od pola mesečne zakupnine. 069 236 5768
prodaja Stari Grad Dorćol donji Dunavska 68 Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Novogradnja
Stanje objekta
Lux
Grejanje
CG
Sprat
PR
Dodatno
Odmah useljiv
Ostalo
KlimaVodaInternetVideo nadzorParkingIzlogSanitarni čvor
Dodatni opis
Dorćol, NOV Lokal 130 m2 + 45 m2 terasa prema ulici. Prizemlje, 69m2 sa izlogom u nivou ulice + 61m2 galerija, pune visine. Uređen za kafić, (može i za druge namene). Centralno grejanje, klime, ventilacija, alarm, kamere…Ugao Dunavske i Pančevačke ulice.
Cena 298.000 EUR (sa uračunatim porezom). Vlasnik, Aca 063 243081
prodaja Beograd Zvezdara Zvezdara lokacija Bulevar kralja Aleksandra Oglašivač
Vlasnik
Dodatni opis
Prodajem opremljen lokal zdrave hrane.
Kancelarija, CG, telefon, uknjižen 1/1, odmah useljiv, voda..
Za više informacija kontaktirati.
Beograd prodaja Voždovac Braće Jerković I II Braće Jerković 177 Jednoiposoban Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Stara gradnja
Stanje objekta
Renovirano
Grejanje
CG
Sprat
VPR
Ukupna spratnost
5
Dodatno
Odmah useljivUknjižen
Ostalo
TerasaPodrumTopla vodaKATVInterfonVideo nadzor
Dodatni opis
Nalazi se u najlepšem i najmirnijem delu naselja Braće Jerković okružen zelenilom, parkovima i besplatnim parkingom. Odlična lokacija i povezanost sa svim delovima grada. Stara gradnja izuzetnog kvaliteta sa betonskim zidovima debljine do 50cm. Zgrada, kao i ulaz, u odličnom stanju i savršeno se održavaju. Pre 10 godina radjena kompletna fasada i izolacija. Ulaz u zgradu, kao i hodnik, obezbedjen video nadzorom. Sve je uredno, mirno i tiho.
Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na visokom prizemlju (donja tačka prozora na visini većoj od 2m od zemlje).
Izvorno je 1.0 ali je adaptiran u 1.5 i sastoji se od: ulaznog hodnika, kupatila, trpezarijskog dela, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i zatvorene terase(6kv)
Uknjižen je na vlasnika bez terata i zabeležbi na kvadraturu grejne površine 46kv(bez terase) na koju se i plaća infostan.
Poseduje centralno grejanje i toplu vodu.
Takodje ima i pripadajući podrum sa prirodnom ventilacijom od oko 7kv.
Stan je renoviran kvalitetnim i pažljivo biranim materijalima od poda do plafona. Zamenjena kompletna elektro kao i vodovodna instalacija. Stavljena sigurnosna vrata, spoljna i unutrašnja šestokomorna pvc stolarija sa alu roletnama i komarnicima, a sa spoljne strane stana uradjena nova termo izolacija. Stan je bez daljih ulaganja. Prodaje se direktno od vlasnika bez agencijske provizije. Vredi videti!
Novi Beograd Sava centar (Blok 19 do 23) Blok 21 Bul Mihajla Pupina Četvorosoban prodaja Oglašivač
Vlasnik
Tip objekta
Stara gradnja
Stanje objekta
Renovirano
Grejanje
CG
Sprat
13
Ukupna spratnost
16
Dodatno
Odmah useljivUknjiženNije poslednji spratNije stan u kući
Ostalo
TerasaFrancuski balkonLođaKlimaLiftPodrumTelefonKATVInternetInterfonVideo nadzor
Dodatni opis
Prodajemo odličan četvorosoban stan 100 kvm na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orjentisan, otvorenog pogleda, u neposrednoj blizini TC Ušća i centra grada a opet na korak od najveće zelene površine u gradu. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva renoviranje. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi, sa dva lifta. Odlična prilika za porodicu u kraju sa svim potrebnim sadržajima.
Zvezdara Lion Trosoban Preševska kuca Kuća 125m2 na odličnoj lokaciji na najlepšem delu Zvezdare, u neposrednoj blizini bulevara kralja Aleksandra, funkcionalan raspored, kvalitetna gradnja, lepo pripadajuće dvorište. Uredna dokumentacija, za svaku preporuku...Agencijska provizija 2% od ugovorene kupoprodajne cene.Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Klima,
prodaja Barajevo - Manić Dvosoban Borivoja Ivankovića Barajevo, Manić - Borivoja Ivankovića
kuća, 64m2, 65a parcela, TA, struja, asfalt,
Kuća sa posedom od 65 ari, pored asfaltnog puta. Parcela je odmah iza kuće. Kuća ima 65m2, starija je, a uz nju je sagrađena nova, tri sprata u grubim radovima.
Nedaleko je od stanice autobusa "LASTA" i Osnovne škole.
Uknjižena.
Agent Mira Anušić: 060/32-39-507
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (notara)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #2155
prodaja Beograd Palilula Palilula Dalmatinska Palilula, Dalmatinska, 2.0 lokal od 30 m2, bez terase, sa izlogom, na dva nivoa, PR od IV sprata, cg, na knjizenju, parking mesto u dvoristu (ispred lokala).
U novijoj zgradi, kod Vladetine, na prodaju je lep lokal na dva nivoa.
Degazman, mokri cvor i ostava su na prvom nivou. Izlog i ulaz u lokal su okrenuti ka dvorisnom delu zgrade. Jedno vreme je funkcionisao kao manji kafe i kozmeticki studio.
Cena 69 000 evra.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.
Raicevic nekretnine 063/380184
* sa aktivnim ili neaktivnim statusom