Nekretnina trenutno nije aktivna
stan Niš prodaja Medijana - Bulevar Nemanjica
slične nekretnine * :
Niš prodaja Palilula - Dvoiposoban Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom, sto omogucava prelep panoramski pogled na grad.
Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavace sobe, kupatila, terase i ostave.
Poseduje pvc stolariju sa roletnama, parket na podovima, sigurnosna vrata, ostavu i PARKING MESTO UZ STAN.
Vlasnik 1/1, u fazi knjizenja. Nema povracaja pdv-a. Trenutno moguca kupovina za keš.
Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja 1%
Kompas nekretnine- vas pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina
U fazi knjiženja
Odmah useljiv
Nije prizemlje
Ostava
Medijana - Čair Trosoban prodaja Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15).
Sastoji se od:
Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona.
Stan je kompletno renoviran, bez dodatnih ulaganja i opremljen potpuno novim namestajem, novom kuhinjom i belom tehnikom.
Grejanje je centralno, stolarija pvc, a na podovima je laminat.
Uknjizen sa urednim vlasnistvom 1/1
Po zelji prodavca, prednost keš kupcima.
Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja 1%
Kompas nekretnine- Vas pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretninaKuhinjski elementi, Sudopera, Plakari/Ormani, Kreveti, Šporet, Frižider, Veš mašina, Mašina za sudove,
Stara gradnja.
Odmah useljiv
Nije poslednji sprat
Nije prizemlje
Palilula Poštanska štedionica Trosoban poslovni prostor Salonski poslovni prostor preko puta Glavne pošte – Starine Novaka, 3 kancelarije
Izdaje se salonski stan pogodan za poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u ulici Starine Novaka, preko puta Glavne pošte. Prostor je idealan za različite tihe poslovne delatnosti kao što su kancelarije, advokatske kancelarije, konsultantske firme, IT kompanije, računovodstvene agencije, ordinacije ili slične delatnosti.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od tri odvojene prostorije (kancelarije), kuhinje, toaleta i predvorja koje može služiti kao prijemni ili čekaonica za klijente. Prostor ima karakterističan salonski stil, sa visokim plafonima i prijatnom radnom atmosferom.
Grejanje je etažno na struju, a u svakoj prostoriji je ugrađen klima uređaj, što omogućava komfor tokom cele godine.
Prostor se izdaje na duži vremenski period i predstavlja odličan izbor za firme kojima je važna centralna lokacija, reprezentativan prostor i dobra dostupnost.
Cena: 700€
Depozit: 700€
Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine
AGENT:
Nebojša Tukodi
060.139.0.333
Agencija za nekretnine Tukodi doo
Bulevar Zorana Đinđića 45v
Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817Frižider, Šporet, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Klima,
Salonski stan.
Stara gradnja.
prodaja Savski venac Beograd na vodi Četvorosoban Na prodaju četvorosoban, moderan stan u prestižnoj zgradi BW Residences u okviru kompleksa Belgrade Waterfront.
Stan se nalazi na 5. spratu, trostrano je orijentisan (zapad, sever, istok) i ima otvoren pogled na reku. Sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupatila, toaleta za goste, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog tipa, terase i vešernice.
Prodaje se kompletno namešten. Uz stan dolazi ostava (~2 m²), a postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 40.000 €.
+2% Agencijska provizija
Pozovite nas za više informacija ili da zakažete razgledanje!
AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290
Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Video nadzor, Video interfon, Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima,
Četvorosoban prodaja Beograd Palilula Karaburma ID 1322
Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742.
Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora.
Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena.
Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, garderobera, ostave i ulaznog hodnika.
Iz stana se izlazi na tri terase, od kojih dve pružaju otvoren pogled na Dunav i Zvezdarsku šumu.
Podne obloge su od kvalitetnog hrastovog parketa i keramičkih pločica, dok je objekat dodatno izolovan kamenom vunom, što obezbeđuje odličnu energetsku efikasnost i prijatnu temperaturu tokom cele godine.
U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, supermarketi, apoteke, kao i stanice gradskog prevoza koje omogućavaju dobru povezanost sa ostalim delovima grada, takođe i Zvezdarska šuma, što ovu lokaciju čini prijatnom za porodični život.
Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili investiciju.
Cena je bez PDV-a pravo na povraćaj PDV-a imaju kupci prvog stana.
Broj u registru posrednika: 1667.
Interfon,
Može na kredit
Penthouse
Ostava
Niš izdavanje Vračar Vračar lokacija Pravni fakultet Trosoban Niš, Medijana - U neposrednoj blizini Pravnog fakulteta, izdaje se svetao i komforan, (većim delom) renoviran stan, 64m2+terasa. Nalazi se na 3. spratu od 6 u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom odakle se izlazi na terasu, izdvojene kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Grejanje u stanu je centralno, a priključeni su internet i kablovska. Izdaje se na duži vremenski period. Obavezan depozit. Cena zakupa: 350e. Više informacija na: 060/505-64-29
Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Internet, Kablovska, Klima,
Nije prizemlje
Nije poslednji sprat
Odmah useljiv
Ostava
Medijana - Krive livade Jednoiposoban izdavanje Niš, Medijana - Izdaje se funkcionalan, 1.5 stan u neposrednoj blizini NKC i Medicinskog fakulteta, na 5. spratu od 6 u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dve izdvojene manje sobe, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila, a izlazi i na terasu sa prelepim pogledom. Grejanje je centralno sa kalolimetrima, a stan poseduje i inverter klimu. Obavezan depozit, Izdaje se na duži period. Cena zakupa: 250e. Više informacija na: 060/505-64-29
Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599.
Podbara - Dvosoban stan PODBARA – NOVI SAD | Moderan dvosoban stan
*Na prodaju moderan dvosoban stan površine 45,37 m², smešten na III spratu nove zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara.
*Struktura stana:
*Hodnik 3.94 m2
*Kuhinja 3.86m2
*Ostava 1.19 m2
*Terasa 2.21 m2
*Dnevni boravak 17.41 m2
*Kupatilo 4.81 m2
*Spavaća soba 10.60 m2
*Ostava 2 1.35 m2
*Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život, jer se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići, restorani, kao i autobuska stajališta i Kej, idealan za šetnju i rekreaciju.
*Odlična povezanost sa svim delovima grada.
*Useljivo maj 2026
*Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte.
Agencija Dva zvona
+381648960226
prodaja Podbara - Četvorosoban PODBARA – NOVI SAD | Moderan 4.0 stan
*Na prodaju moderan četvorosoban stan površine 103 m², smešten na III spratu nove zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara.
*Struktura stana:
*Hodnik 14.25 m2
*Kuhinja 7.36 m2
*Dnevni boravak 23.67 m2
*Kupatilo 1 - 5.47 m2
*Ostava 0.95 m2
*Spavaća soba 14.10 m2
*Kupatilo 2 3.77 m2
*Spavaća soba 8.71 m2
Spavaća soba 13.43 m2
Terasa 11.57 m2
*Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život, jer se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići, restorani, kao i autobuska stajališta i Kej, idealan za šetnju i rekreaciju.
*Odlična povezanost sa svim delovima grada.
*Useljivo maj 2026
*Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte.
Agencija Dva zvona
+381648960226
Četvorosoban prodaja Novi Sad Podbara - PODBARA – NOVI SAD | Moderan 4.0 stan
*Na prodaju moderan četvorosoban stan površine 78 m², smešten na II spratu nove zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara.
*Struktura stana:
*Hodnik 9.76m2
*Kuhinja 4.02 m2
*Kupatilo 1 - 4.82 m2
*Kupatilo 2-4.89 m2
*Terasa 4.34 m2
*Dnevni boravak 19.31 m2
*Spavaća soba 9.23 m2
*Spavaća soba 9.47 m2
Spavaća soba 12.12 m2
*Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život, jer se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići, restorani, kao i autobuska stajališta i Kej, idealan za šetnju i rekreaciju.
*Odlična povezanost sa svim delovima grada.
*Useljivo maj 2026
*Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte.
Agencija Dva zvona
+381648960226
Beograd prodaja Zemun Batajnica Oficirska Kolonija Jednoiposoban Na prodaju funkcionalan i svetao stan smešten u mirnom i prijatnom delu Batajnice, idealan za porodičan život, ali i za sve koji žele mirnu lokaciju uz odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi u okruženju koje pruža privatnost, tišinu i prijatnu atmosferu, dok je istovremeno veoma dobro povezan sa ostatkom Beograda zahvaljujući autobuskim linijama 706 i 706E koje se nalaze u neposrednoj blizini.
U blizini stana nalaze se državni i privatni vrtići, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodice sa decom.
Takođe, u neposrednoj okolini su marketi, prodavnice, benzinske pumpe i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život.
Stan je projektovan tako da pruža maksimalnu funkcionalnost i komfor. Veoma je svetao, sa dobrim rasporedom prostorija, što omogućava budućim vlasnicima da ga lako prilagode sopstvenim potrebama i željama. Prostor je osmišljen tako da omogućava različite mogućnosti uređenja enterijera, pa novi vlasnici mogu kreirati dom potpuno po svom ukusu.
U cenu nekretnine uključen je i podrumski prostor, garaža, kao i dva parking mesta, što predstavlja veliku prednost i dodatnu vrednost ove ponude.
Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana koji kombinuje mirnu lokaciju, funkcionalnost, potencijal za personalizaciju i kompletnu infrastrukturu u blizini.
Agencijska provizija iznosi 2%.
Apartment for sale located in a quiet and pleasant part of Batajnica, ideal for family living as well as for anyone looking for a peaceful neighborhood with excellent connection to the city.
The property is situated in a calm environment that offers privacy and comfort, while still being well connected to the rest of Belgrade. Nearby bus lines 706 and 706E provide convenient and quick transportation to the city.
In the immediate vicinity of the apartment there are both public and private kindergartens, making this property a great option for families with children. Supermarkets, shops, gas stations, and other everyday amenities are also located nearby, ensuring maximum convenience for daily life.
The apartment is designed to be functional, bright, and comfortable. Its layout allows future owners to easily adapt and redesign the space according to their own preferences and needs. The interior offers great potential for customization, allowing buyers to create a home that perfectly matches their personal style.
The price also includes a basement/storage space, a garage, and two parking spaces, which significantly increases the value and practicality of this property.
This apartment represents a great opportunity for buyers looking for a peaceful location, functional living space, and the flexibility to design their future home.
Agency commission is 2%.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi,
Odmah useljiv
Stara gradnja.
Voždovac Šumice Ljermontova Jednosoban prodaja SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, namesten, uknjizen na 25 m2 gradjevinske, odnosno na 23 m2 korisne povrsine, starogradnja.
Na prodaju je mali, funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji, u Ljermontovoj ulici, sa pogledom na park Sumice.
Prostor je idealan za jednu osobu ili par, kao i za izdavanje.
Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja i kupatilo.
Oko zgrade se nalazi veliki broj parking mesta sto dodatno olaksava svakodnevni zivot stanara.
Izuzetna lokacija sa odlicnom povezanoscu sa ostatkom grada.
Cena 107 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 060/3056065 || dokumentacija : uknjizen
Voždovac Pašino i Lekino brdo LEKINO BRDO Jednoiposoban Dragacevska stan Lekino brdo, Dragacevska, 1.5, 35 m2 sa terasom, II od IV sprata, cg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, namesten, uknjizen na 31 m2, novogradnja.
Izdaje se kompletno opremljen stan u novogradnji.
Nalazi se u mirnoj ulici u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji.
Veoma je lep i prozracan, idealan za jednu osobu ili par koji zeli biti nadomak svih gradskih sadrzaja.
Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i terasa.
Izuzetno pozicioniran i povezan sa ostatom grada.
Cena 650 evra + depozit.
Agencijska provizija koju placa ZAKUPAC iznosi:
50 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 1 do 12 meseci.
75 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 13 do 59 meseci.
100 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 60 meseci (5 godina) i vise. prostorije Raicevic nekretnine 060/3056065 || opremljenost : Namesten || dokumentacija : dokumentacija
prodaja Vračar Crveni krst Trosoban Sumatovacka SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja.
Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom krstu u veoma odrzavanoj i kvalitetnoj zgradi.
Dvostrano je orijentisan i veoma svetao, sa odlicno organizovanim rasporedom koji pruza maksimalnu udobnost za porodicni zivot.
Postoji mogucnost adaptacije u troiposoban stan.
Do stana je sproveden prikljucak za centralno grejanje.
Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 prostrane spavace sobe, kupatilo, ostava i 2 terase. Poseduje i pripadajuci podrum.
Na nekoliko minuta hoda nalaze se brojni vrtici, skole, park, javni prevoz.
Cena 255 000 evra.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. Raicevic nekretnine 060/3056065 || dokumentacija : uknjizen
prodaja PODUNAVSKI OKRUG Smederevo Petrijevo Kneza Miloša Na placu od 1ha (100 ari) nalaze se dve kuće od 120m2 i 150m2,pomoćni objekat stambenog tipa od 30m2,
sa letnjom kuhinjom i pomoćnim prostorijama stara kuća od 30m2 predratna čatmara
Gradska struja i voda,septička jama i asfaltni put.
Kuća je na 2.5 km od autoputa i 9 km od Smedereva.
Na placu je zasađeno razno voće ,plac je u blagom padu,oivičen sa dve strane putem,
Obe kuće su uknjižene
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontakt telefon 063/8598-343 Aleksandar
Beograd prodaja Barajevo Barajevo okolina Mihaila Kostića Na prodaju spratna kuća površine 140 m2, koja se nalazi na lepom ravnom placu površine 9.38 ari u mirnom okruženju u Baćevcu.
Idealno za porodičan život, na samo 500 m od Ibarske magistrale.
Kuća je pored asvaltne ulice sa uličnom rasvetom.
Idealno mesto za onog ko želi da živi u prirodnom okruženju, a da pritom bude na dohvat centra grada.
Udaljena od centra Beograda 25 km, gradski autobus na svakih pola sata.
Pre godinu dana urađena nova fasada, promenjena stolarija sa roletnama, venecijanerima i komarnicima.
Grejanje etažno na drva u svakoj prostoriji su radijatori.
Na placu je razno voće, šljive, jabuke, kruške, višnje i par čokota vinove loze.
Ispred kuće je bunar, letnjikovac i dva parking mesta.
Struktura kuće:
I nivo:predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo i ostava.
II nivo:predsoblje, dve spavaće sobe, dnevna soba i kupatilo,taj deo može da funkcioniše kao zasebna stambena jedinica.
Prednji deo placa je ograđen novom belom ogradom od medejapana.
U zadnjem delu placa je pomoćni objekat 50 m2 koji služi kao ostava za alat, drva.
Za svaku preporuku vredi pogledati.
Agencijska provizija 2%
Za više informacija kontakt telefon 060/3572-018 Marija
Čukarica Banovo brdo Petra Martinovića Četvorosoban izdavanje Izdaje se renoviran i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 88 m², smešten u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija na Banovom brdu, u Golf naselju, ulica Petra Martinovića, na samom obodu šume Košutnjak. Ova lokacija pruža savršen spoj prirode, mira i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajima.
Stan je trostrano orijentisan (istok–jug–zapad), što ga čini izuzetno svetlim tokom celog dana, uz predivan otvoren pogled.
Nalazi se na 4. spratu od ukupno 6 spratova, u urednoj zgradi sa dva lifta (putnički i teretni). Zgrada poseduje i zajedničke prostorije i podrum.
Raspored prostorija:
prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom
3 spavaće sobe
2 kupatila
terasa
francuski balkon
predsoblje
Dodatne karakteristike:
centralno grejanje
terasa i balkon
ostava
podrum
video nadzor
javni parking u okolini zgrade
lift
Stan se izdaje kompletno namešten sa svim uređajima i spreman je za useljenje.U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, parkovi i svi potrebni sadržaji za udoban porodični život.
U cenu zakupa uključeni su infostan i odrzavanje zgrade.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Ana Varnica br. licence: 6609
Art nekretnine d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339
011/26-20-734
AV .
Novi Beograd Hayat (6 Kaplara- savograd) Dvoiposoban Bulevar Zorana Đinđića stan Moderan,svetao na top lokaciji nalazi se kompletno renoviran i opremljen ,funkcionalan stan za izdavanje.
Sastoji se iz velikog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje, dve spavaće sobe,kupatila i hodnika sa plakarima.
U neposrednoj blizini je vrtić,osnovna i srednja škola.
Agenc. provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent:Goranka Golić Subotić br. licence: 4763
Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011/2620-734
GS .
prodaja Zemun Zemunske kapije Četvorosoban Cara Dušana U jednom od najtraženijih novijih kompleksa u Zemunu – „Zemunske kapije”, nalazi se ovaj izuzetno osmišljen duplex stan projektovan od strane arhitekte, koji se izdvaja kvalitetom, funkcionalnim rasporedom i pažljivo biranim materijalima.
Stan predstavlja retku priliku na tržištu jer je u potpunosti završen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Ukupna uknjižena površina iznosi 114.82 m², uz funkcionalnu terasu od 12.30 m² i ostavu od 2.39 m² koja se nalazi odmah pored ulaznih vrata stana.
Pozicioniran je na poslednje dve etaže zgrade (5. i 6. sprat), što obezbeđuje dodatnu privatnost, otvoren pogled i izuzetnu količinu prirodne svetlosti tokom celog dana. Gornja etaža ima punu spratnu visinu preko 3 metra, bez kosina, što prostoru daje dodatni osećaj luksuza i prostranosti.
Raspored prostorija
Donja etaža:
ulazni hol sa jasno organizovanom komunikacijom
prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom u open-space konceptu
izlaz na manju terasu iz dnevne zone
master spavaća soba sa garderoberom (walk-in koncept)
master kupatilo
U dnevnom boravku postavljena je Porcelanosa keramika vrhunskog kvaliteta, koja prostoru daje savremenu eleganciju i dugotrajnost.
Gornja etaža:
dve spavaće sobe (jedna trenutno uređena kao radna soba)
kupatilo sa kadom
dodatni garderober u većoj spavaćoj sobi
izlaz na veliku ugaonu terasu iz svih prostorija na etaži
Terasa prati liniju stana i predstavlja idealan prostor za odmor, jutarnju kafu ili večernje druženje.
Oprema i tehničke karakteristike:
centralno grejanje sa kalorimetrom
inverter klima uređaji u svim prostorijama (split sistem spoljašnjih jedinica)
ugradni nameštaj rađen po meri od kvalitetnog MDF/medijapan materijala
pažljivo projektovana rasveta i enterijerski detalji
stan se prodaje sa kompletnim ugradnim elementima
Veliki broj portalnih otvora omogućava izuzetnu osunčanost i osećaj otvorenog prostora tokom celog dana.
Parking
Postoji mogućnost kupovine dva garažna parking mesta u istoj vertikali na etaži -1.
Cena: 25.000 € po mestu
Prednosti ove nekretnine
autorski projektovan enterijer
funkcionalan duplex raspored
velika terasa i više garderobera
kvalitetni materijali i oprema
bez ulaganja – odmah useljiv
prestižan kompleks sa uređenim zelenim površinama i sadržajima za porodicu
Agencijska provizija 2%
Agent: Pavle Gulan, br. licence:6667
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339
011/26-20-734 .
Trosoban izdavanje Beograd Savski venac Beograd na vodi Luke Ćelovića Trebinjca Izdaje se kompletno namešten stan od 85,81m2, sa pripadajućim garažnim mestom u podzemnoj garaži koje je uključeno u cenu.
Stan se sastoji od kuhinje, trpezarije i prostrane dnevne sobe po principu otvorenog koncepta, dve prostrane spavaće sobe, dva kupatila kao i terase.
U neposrednoj blizini nalaze se Sava promenada, Galerija tržni centar i svi neophodni sadržaji koji čine ovu lokaciju posebnom.
Stan je opremljen svom neophodnom belom tehnikom.
Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine.
Agent: Darko Slivar br. licence: 4162
Art nekretnine d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339
011/26-20-734
TNDS .
* sa aktivnim ili neaktivnim statusom