Plus-Bonus doo Palmira Toljatija
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Kanarevo brdo, Borska, 2,0, 62m2+T, renoviran

13  uknjizeni Dvosoban stanovi Rakovica Kanarevo Brdo 163000 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd - Rakovica - Kanarevo Brdo
adresa Borska
stan površina 62m² [uknjiženo na 62,00m²]
sobe 2,0 Dvosoban
terase Terasa
sprat 3 od 9 spratova,
grejanje
dodatno
uslovi kupoprodaje 163.000€ [ 2629 €/m² ] , Cena je u padu
provizija : 2%

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban ali veoma lako se adaptira u dvoiposoban, jer spavaća soba ima bočni prozor i deljiva je na dve sobe. Uknjižen je na 62m2 korisne površine i ima malu terasu. Moguća je kupovina i iz kredita. Za svaku preporuku ! Agent Daniela 063/ 40 50 60
ID nekretnine 230082
izmena 14.5.2026
ažuriran 14.5.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/230082
Agencija za nekretnine
Plus-Bonus doo

prikaz promena cene za ovu nekretninu
169000 € 8.5.2026 163000 € 14.5.2026