Trezor nekretnine PR Zoran Mosurovic  Cara Romanova 16
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Kaluđerica nov jednosoban stan uknjižen

1 stanovi Beograd okolina Centar Kralja Petra Prvog  novogradnja  uknjizeni Dvosoban
stan , prizemlje - prodaja
lokacija Beograd okolina - Grocka - Kaluđerica - Centar
adresa Kralja Petra Prvog
stan površina 48m² , uknjižena nekretnina
sobe 2,0 Dvosoban
kupatila 1 kupatila
terase Terasa
sprat 1, prizemlje
grejanje etažno
stanje novogradnja
godina gradnje 2025
dodatno Interfon Video nadzor Kablovska TV
prevoz autobus
uslovi kupoprodaje 105.600€ [ 2200 €/m² ] , Cena je u porastu

Najkvalitetnija ponuda novih stanova u naselju. Zgrada se gradi u centralnom delu Kaluđerice gde se u okruženju nalazi sva infrastruktura na par stotina metara. Stanovi se gradi sa najkvalitetnojom opremom i materijalima. Na nekoliko stotina metara se nalazi dom zdravlja, pijaca, škola, vrtih razni hiper marjetu, razn radnje i prodavnice i sl. Stanovi nisu u sistemu PDV-a tako da se ne plaća i ne vraća, kupci prvog stana su osloboeni poreza na prenos apsolutnaih prava. U zgradi se nalaze stanovi od oko 48, 50, 52 i 62n2, Za stanare zgrade je obezbeđen veliki parking prostor koji se doplaćuje i nije obavezna kupovina. Obezbeđena pravna pomoć i podrška kao i preporuka kod pojedinih banaka gde se mogu ostvariti i uslovi nešto bolji. Zoran M. br, u reg, 278, br. lic. 1064
ID nekretnine 214837
izmena 15.4.2026
ažuriran 15.4.2026
https://www.berzanekretnina.org/expose/214837
Agencija za nekretnine
Trezor nekretnine PR Zoran Mosurovic
Trezor nekretnine PR Zoran Mosurovic   Agencija za nekretnine

Br. u registru 278

prikaz promena cene za ovu nekretninu
56000 € 17.11.2025 105600 € 15.4.2026