Trezor nekretnine PR Zoran Mosurovic  Cara Romanova 16
dodajte nekretninu u posebno izdvojene

Kaluđerica, Smederevski put, novi stanovi sa PDV-om

9 Beograd okolina Grocka  novogradnja Dvosoban stanovi 84700 evra
stan - prodaja
lokacija Beograd okolina - Grocka - Kaluđerica - Smederevski put
adresa Mokroluška
stan površina 44m²
sobe 2,0 Dvosoban
kupatila 1 kupatila
terase Terasa
sprat 1 od 3 spratova, sa Liftom
grejanje etažno
stanje novogradnja
garaža parking 1 X Garaža
godina gradnje 2025
dodatno Interfon Kablovska TV
uslovi kupoprodaje 84.700€ [ 1925 €/m² ] , Cena je u porastu

Nudimo Vam veći izbor kvalitenih stanova u novom kompleksu jako lepo pozicioniranh zgrada. Do komplekas se dolazi rekostruisanom saobraćajnicom sa četiri trake. U neposrednoj blizini se nalazi razna infrastruktura, preko deset linija GSP preoza, razne radnje i prodavnice kao sto je LIDL, ŠOPEN GO, privatni vrtić, nešto malo dalje, privatni vrtić, škola, dom zdravlja, policija, banke, razni hiper marketi, tržni centar i sl.  U kompleksu od četriri zgrade jedna je sagrađena i useljena, a u druge tri imamo u ponudi više stanova različitih struktura i kavadratura na različitim spratovima. U ovom mometu je moguće izabrati stan i ostvariti nižu cenu od planirane kada zgrade budu završene.  Zgrade su niže spratnosti i međusobno distancirane tako da im daje osećaj rasterečenosti. Svaka zgrada ima svoj parking prostor gde je planirano da svaki stan ima parking mesto. Najkvalitenije zgrade u naselju (termo blok, pune betonske ploće , stubovi sa betonskim platnima, visočiji plafoni, klime inverter, etažno grejanje sa zasebnim kotlovima za svaki stan, unutrašnja izolacija hodnika i plafona, veliki pripadajući parking , gde svaki stan ima parking mesto za samo 3.000EUR (nije obavezno može i kasnije da se kupi) i to u dozvoli sa brojem. U zgradi se nalaze stanovi od oko 44, (sa jednom spavaćom sobom i dnevnom) a stanovi oko 56m2 sa dve spavaće sobe i dnevnom i veći stanovi oko 61 i 83m2 sa tri spavaće sobe i dnevnom. Cena stanova u ovom momtu je od 1700-1750 +PDV (PDV je 10%) Kupci prvog stana imaju pravo na refundaciju PDV-a a porez na prenos apsolutnih prava od 2.5% se ne plaća u svim situacijama. U kompleksu je ostala još jedna zgrada prethodne tri su prodate. Obezebeđena pravna pomoć i podrška, kao i preporuka kod pojedinih banak gde je moguće ostvariti uslove nešto bilje od zvaničnih.  BEZ PROVIZIJE Zoran M. broj lic. 1064, broj u reg 278